Eind uitslag Twentecup 2004 TOTAAL Hoeve 15 mei Hoeve 5 juni Hoeve 7 aug. Hoeve 8 sep. Lattrop 19 sep. Reutum 10 okt. Saasveld 17 okt. Lattrop 31 okt. Lattrop 7 nov. TOTAAL
Pl. Klasse St. Nr. Naam Plaats Motor BR. 1-1 1-2 2-1 2-2 3-1 3-2 4-1 4-2 5-1 5-2 6-1 6-2 7-1 7-2 8-1 8-2 9-1 9-2 NETTO
         
1 automaat 33 Onno Slot Borne KTM 691 37 37 37 38     39 47 47 47 45 45 47 47 50 43 40 45 691 50 47 47 47 47 47 45 45 45 43 40 39 38 37 37 37    
2 automaat 54 Demi Rothe Losser Suzuki Quad 725 47 47 41 43 43 41   50 43 43 39 40 41 41 41 47 41 37 688 50 47 47 47 43 43 43 43 41 41 41 41 41 41 40 39 37  
3 automaat 15 Damien van Erkelens Enschede KTM 679     47 45 50 45     50 50 50 47 50 50 45 50 50 50 679 50 50 50 50 50 50 50 50 50 47 47 45 45 45        
4 automaat 97 Damian te Nijenhuis Eibergen KTM 735 41 40 40 39 38 40 47 39 45 45 41 41 36 40 37 40 45 41 662 47 45 45 45 41 41 41 41 40 40 40 40 40 39 39 38 37 36
5 automaat 22 Daan Oolbekkink Goor KTM 626 39 39 39       50 43 41 41 40 39 45 39 40 41 47 43 626 50 47 45 43 43 41 41 41 40 40 39 39 39 39 39      
6 automaat 5 Elin in het Veld Hengelo KTM 698 38 36 36 37 39 38 39 45 40 38 37 37 40 43 38 39 38 40 626 45 43 40 40 40 39 39 39 38 38 38 38 38 37 37 37 36 36
7 automaat 30 Stef Plijter Zutphen   620 43 43 43 47 45 47         43 43 43 45 43 45 43 47 620 47 47 47 45 45 45 43 43 43 43 43 43 43 43        
8 automaat 9 Leon Mulder Hengelo Suzuki 591     35 36 40 39 45 41 36 37 34 34 38 35 35 36 35 35 591 45 41 40 39 38 37 36 36 36 35 35 35 35 35 34 34    
9 automaat 36 Dion Slot Borne KTM 587 36 35 34 35     38 38 37 40 38 38 37 36 36 37 36 36 587 40 38 38 38 38 37 37 37 36 36 36 36 36 35 35 34    
10 automaat 3 Ezra Veldman Daarlerveen KTM 580 35 34 33 34 37 37 37 37     36 36 35 37 39 38 37 38 580 39 38 38 37 37 37 37 37 37 36 36 35 35 34 34 33    
11 automaat 4 Beyan Bellers Boekelo Suzuki Quad 339                 35 35 33 33 34 34 33 34 34 34 339 35 35 34 34 34 34 34 33 33 33                
12 automaat 0 Duncan Pisano Deurningen Quad 233                 39 39     39 38     39 39 233 39 39 39 39 39 38                        
13 automaat 111 Gijs Koopman Hengelo Yamaha 213                 38 36 35 35     34 35     213 38 36 35 35 35 34                        
14 automaat 122 Patrick Tuin Enschede KTM 196 40 38 38 40     40                       196 40 40 40 38 38                          
15 automaat 2 Demy Wachtmeester Enschede KTM 172 45 41 45 41                             172 45 45 41 41                            
16 automaat 7 Donny Berfelo Enschede KTM 150   50 50 50                             150 50 50 50                              
17 automaat 12 Alex Mulder Emmercompascuum KTM 97                     47 50             97 50 47                                
18 automaat   Robert Huisman Wolvega KTM 97         47 50                         97 50 47                                
19 automaat 65 Marciano Hagreis Enschede KTM 95 50 45                                 95 50 45                                
20 automaat 19 Dylan Schuurman Ommen KTM 84         41 43                         84 43 41                                
21 automaat 1 Robin ten Elzen Hengelo KTM 81             41 40                     81 41 40                                
22 automaat 11 Ilse Hoenson Anna-Paulowna   72         36 36                         72 36 36                                
23 automaat 6 Niels Asbroek Haaksbergen Suzuki 64                     32 32             64 32 32                                
24 automaat 13 Adriaan Panyr Nordhorn KTM 47                             47       47 47                                  
25 automaat 71 Carmen Elferink Aadorp   33                               33     33 33                                  
26 automaat 41 Dean van Laar Oldenzaal KTM 0                                     0                                    
             
1 65 CC kl 4 Nigel Blömer Geesteren (ov) Kawasaki 854 47 45 47 47 43 45 45 47 50 47 47 50 50 50 47 47 50 50 766 50 50 50 50 50 50 47 47 47 47 47 47 47 47 45 45 45 43
2 65 CC kl 10 Gerrit Hilberink Geesteren (ov) Kawasaki 821 43 43 45 45 45 43 47 45 47 50 45 47 47 47 43 45 47 47 735 50 47 47 47 47 47 47 47 45 45 45 45 45 45 43 43 43 43
3 65 CC kl 111 Mathijs Boezewinkel Diepenheim Kawasaki 776 40 41 41 43 39 47 43 43 45 45 43 45 43 40 45 43 45 45 697 47 45 45 45 45 45 45 43 43 43 43 43 43 41 41 40 40 39
4 65 CC kl 65 Jeremy Jager Markelo KTM 648     40 40 40 41 40 40 40 40 40 40 38 45 39 41 43 41 648 45 43 41 41 41 40 40 40 40 40 40 40 40 40 39 38    
5 65 CC kl 72 Rico Staat Hengelo Suzuki 634 39 38 39 39 41 40 37 39 41 43 38 39 45 41 41 34     634 45 43 41 41 41 41 40 39 39 39 39 39 38 38 37 34    
6 65 CC kl 30 Rick Folkers Emmercompascuum Kawasaki 593 50 50 50 50 50 50 50 50     50 43     50 50     593 50 50 50 50 50 50 50 50 50 50 50 43            
7 65 CC kl 61 Max Hietbrink Hengevelde Suzuki 563 37 39 38 38 38   39 37 37 41 34 37 39 35 36 38     563 41 39 39 39 38 38 38 38 37 37 37 37 36 35 34      
8 65 CC kl 41 Luuk Lammers Haaksbergen KTM 489 36       47   41 41 43 39 41 38     40 39 41 43 489 47 43 43 41 41 41 41 40 39 39 38 36            
9 65 CC kl 18 Marciano Hagreis Enschede Suzuki 442         37 39 38 38 36 38 35 35 36 39 34 37     442 39 39 38 38 38 37 37 36 36 35 35 34            
10 65 CC kl 8 Kelvin Geerdink Borne Kawasaki 397             36   38 36 32 32 35 36 37 35 40 40 397 40 40 38 37 36 36 36 35 35 32 32              
11 65 CC kl 26 Lucas Schreur Wierden Kawasaki 323             35   39 37 33 33 37 38 35 36     323 39 38 37 37 36 35 35 33 33                  
12 65 CC kl 59 Mike Schröder Kloosterhaar Kawasaki 227                     36 36 40 37 38 40     227 40 40 38 37 36 36                        
13 65 CC kl 71 Rene Bokkinga Enschede Kawasaki 162 41 37 43 41                             162 43 41 41 37                            
14 65 CC kl 1 Donny Berfelo Enschede   155                     37 34 41 43         155 43 41 37 34                            
15 65 CC kl   Heiki Laing Haarle Kawasaki 92 45 47                                 92 47 45                                
16 65 CC kl 20 Sander Korst Emmen Kawasaki 80                     39 41             80 41 39                                
17 65 CC kl 16 Bryan Nijhuis Enschede Kawasaki 78 38 40                                 78 40 38                                
18 65 CC kl 131 Mirko Brus Geesteren (ov) KTM 37       37                             37 37                                  
19 65 CC kl 81 Reginald Jacobs Enschede KTM 0                                     0                                    
20 65 CC kl   Reginald David Enschede KTM 0                                     0                                    
             
1 65 CC gr 43 Stef Wolf Sibculo KTM 797 50 50 50 50 50 50 50 50     50 50 50 47 50 50 50 50 797 50 50 50 50 50 50 50 50 50 50 50 50 50 50 50 47    
2 65 CC gr 23 Tom Asbroek Beckum Suzuki 772 39 45 45 47 45 45 45   50 50 43 41 41 50 47 47 47 45 733 50 50 50 47 47 47 47 45 45 45 45 45 45 43 41 41 39  
3 65 CC gr 31 Romano Rorije Buurse KTM 709 45 47 41 43     43 45 47 47 40 43 45 45 43 43 45 47 709 47 47 47 47 45 45 45 45 45 43 43 43 43 43 41 40    
4 65 CC gr 110 Jordy van den Dolder Enschede KTM 653     35 37 38 35 41 43 43 45 41 40 47 43 40 41 43 41 653 47 45 43 43 43 43 41 41 41 41 40 40 38 37 35 35    
5 65 CC gr 9 Marco Mulder Hengelo Kawasaki 637 40 39 36 35   37 38 39 41 43 33 33 38 36 35 38 38 38 604 43 41 40 39 39 38 38 38 38 38 37 36 36 35 35 33 33  
6 65 CC gr 16 Bryan Nijhuis Enschede Kawasaki 536     37 38 37 38 39 40 40 41 35 35   38 39 39 40   536 41 40 40 40 39 39 39 38 38 38 37 37 35 35        
7 65 CC gr 71 Rene Bokkinga Enschede Kawasaki 527         39 39 40 41 45   37 38 43 40 41 40 41 43 527 45 43 43 41 41 41 40 40 40 39 39 38 37          
8 65 CC gr 165 Rik Kokenberg Saasveld Kawasaki 372                 39 40 34 34 40 35 38 36 37 39 372 40 40 39 39 38 37 36 35 34 34                
9 65 CC gr 19 Jeffrey Buitenhuis Zutphen KTM 361 47 43 43 40 47 47         47 47             361 47 47 47 47 47 43 43 40                    
10 65 CC gr 6 Aron Klaas Weerselo Kawasaki 345                 36 37 30 30 37 34 34 35 36 36 345 37 37 36 36 36 35 34 34 30 30                
11 65 CC gr 35 Mirko Brus Geesteren (Ov) Kawasaki 328         35 34   38 38 38 36 32 36 41         328 41 38 38 38 36 36 35 34 32                  
12 65 CC gr 12 Joey Reijmer Deurningen Kawasaki 327                 37 39 31 31   37 36 37 39 40 327 40 39 39 37 37 37 36 31 31                  
13 65 CC gr 17 Bjorn Schuttevaar Nijverdal Kawasaki 317 43 41 39 39 40 40         38 37             317 43 41 40 40 39 39 38 37                    
14 65 CC gr 88 Maikel Schuttevaar Nijverdal Kawasaki 295 41 40 38 36 36 36         32 36             295 41 40 38 36 36 36 36 32                    
15 65 CC gr 11 Micheal Veenaas Vroomshoop Suzuki 276     47 45     47 47     45 45             276 47 47 47 45 45 45                        
16 65 CC gr 69 Youri Jansen Tubbergen Kawasaki 152                         39 39 37     37 152 39 39 37 37                            
17 65 CC gr 91 Kevin Dijk Lemmerveld Kawasaki 90                             45 45     90 45 45                                
18 65 CC gr 123 Kevin Schuurman Ommen Suzuki 84         41 43                         84 43 41                                
19 65 CC gr 2 Michel Hoenson Anna-Paulowna Kawasaki 84         43 41                         84 43 41                                
20 65 CC gr 27 Kevin Slagers Enter Kawasaki 81     40 41                             81 41 40                                
21 65 CC gr 45 Nina Klink Raalte KTM 78                     39 39             78 39 39                                
22 65 CC gr 36 Rick ten Elzen Hengevelde Kawasaki 74             37 37                     74 37 37                                
23 65 CC gr 118 Dillen Wigger Borne Kawasaki 71                 35 36                 71 36 35                                
             
1 85 CC kl 71 Dominique Tijhuis Trutmans Hengelo Yamaha 785 50   41 43 47 43 50 47 41 47 45 43 50 45 43 50 50 50 703 50 50 50 50 50 50 47 47 47 45 45 43 43 43 43 41 41  
2 85 CC kl 53 Jory Hengeveld Haaksbergen Suzuki 759 41   45 45 50 50 43 43 39 43 40 41 40 50 50 47 45 47 680 50 50 50 50 47 47 45 45 45 43 43 43 41 41 40 40 39  
3 85 CC kl 24 Nick Slotman St.Isidorushoeve Kawasaki 747 39   47 47 45 47 41 40 45 41 39 40 47 47 47 45 47 43 669 47 47 47 47 47 47 47 45 45 45 43 41 41 40 40 39 39  
4 85 CC kl 13 Kevin Wevers Neede Suzuki 593 38   36 39     45 39 38 38 34 35 45 39 45 40 41 41 593 45 45 45 41 41 40 39 39 39 38 38 38 36 35 34      
5 85 CC kl 59 Jeffrey Kamphuis Enter Kawasaki 555 37   39 36 41 38 39 38     36   41 40 41 41 43 45 555 45 43 41 41 41 41 40 39 39 38 38 37 36 36        
6 85 CC kl 99 Justin Krijgsman Enschede Yamaha 327 33   32 38 38 39 36 37 37 37                 327 39 38 38 37 37 37 36 33 32                  
7 85 CC kl 37 Jan Hilberink Geesteren (ov) Suzuki 314     40 40 40 40     40 40 37 37             314 40 40 40 40 40 40 37 37                    
8 85 CC kl 17 Mathijs van der Sluis Bergentheim Kawasaki 303 47       39 45     47 45 41 39             303 47 47 45 45 41 39 39                      
9 85 CC kl 67 Jeroen Wolf Daarlerveen Kawasaki 294             47 50 50 50 47 50             294 50 50 50 50 47 47                        
10 85 CC kl 55 Mike Gerrits Den Ham Yamaha 290 45       43 41 40 45     38 38             290 45 45 43 41 40 38 38                      
11 85 CC kl 61 Axel Schreur Wierden Kawasaki 276             37       35 36 43 43 39 43     276 43 43 43 39 37 36 35                      
12 85 CC kl 65 Sebastiaan Wolf Daarlerveen Kawasaki 249             38 41 43 39 43 45             249 45 43 43 41 39 38                        
13 85 CC kl 136 Luuk Westerhof Denekamp   223                     33 34 38 38     40 40 223 40 40 38 38 34 33                        
14 85 CC kl 137 Mirko Brus Geesteren (ov)   149                             35 36 39 39 149 39 39 36 35                            
15 85 CC kl 72 Rick Satink Hengevelde Kawasaki 143 43   50 50                             143 50 50 43                              
16 85 CC kl 85 Angelo Boer Enschede Suzuki 98     33               32 33             98 33 33 32                              
17 85 CC kl 31 Mike te Beest Duiven KTM 97                     50 47             97 50 47                                
18 85 CC kl 44 Mike Kaspers Goor Suzuki 83 40   43                               83 43 40                                
19 85 CC kl 35 Erik Vosman Hellendoorn Kawasaki 80                         39 41         80 41 39                                
20 85 CC kl 11 Boy Strijker Enschede Suzuki 79     38 41                             79 41 38                                
21 85 CC kl 121 Nina Klink Raalte KTM 79                             40 39     79 40 39                                
22 85 CC kl 1 Kevin Dijk Lemmerveld Honda 76                             38 38     76 38 38                                
23 85 CC kl 7 Alwin Bruijn Markelo Kawasaki 74     37 37                             74 37 37                                
24 85 CC kl 14 Sander Korst Emmen   74                             37 37     74 37 37                                
25 85 CC kl 4 Kevin Schröder Kloosterhaar Honda 71                             36 35     71 36 35                                
26 85 CC kl 33 Dennis Molenveld Haaksbergen Suzuki 70 35   35                               70 35 35                                
27 85 CC kl   Demy Bodde Enschede Yamaha 36 36                                   36 36                                  
28 85 CC kl 28 Joost Vaanhold Rietmolen Kawasaki 34     34                               34 34                                  
29 85 CC kl 82 Joey Eggert Glanebrug Yamaha 34 34                                   34 34                                  
30 85 CC kl 10 Bas ter Borg Enschede Yamaha 31     31                               31 31                                  
             
1 85 CC gr 2 Tom Thijsen Neede Suzuki 841 50   50 50 47 47 50 47 50 50 50 50 50 50 50 50 50 50 747 50 50 50 50 50 50 50 50 50 50 50 50 50 50 47 47 47  
2 85 CC gr 48 Jeffrey Kamp Haaksbergen Yamaha 742 43   43 43 43 40 43 45 47 47 43 45 43 43 41 47 45 41 661 47 47 47 45 45 45 43 43 43 43 43 43 43 43 41 41 40  
3 85 CC gr 167 Remco Middelbos Neede Suzuki 600 45   45 45 45 45 35       45 47 41 41 45 39 39 43 600 47 45 45 45 45 45 45 45 43 41 41 39 39 35        
4 85 CC gr 110 Mark Leferink St. Isidorushoeve Suzuki 662 41   41 41 37 37 39 40 41 43 37 38 40 38 35 38 38 38 590 43 41 41 41 41 40 40 39 38 38 38 38 38 37 37 37 35  
5 85 CC gr 34 Bas Stegeman Oldenzaal Yamaha 595 35   35 36 34 34 34 35 40 39 38 37 31 33 36 34 33 31 533 40 39 38 37 36 36 35 35 35 34 34 34 34 33 33 31 31  
6 85 CC gr 72 Rick Satink Hengevelde Kawasaki 519         38 43 45 43 45 45 47 43 47 47     37 39 519 47 47 47 45 45 45 43 43 43 39 38 37            
7 85 CC gr 17 Bas Vaanholt Hengelo Honda 563 30   32 32 33 32 30 32 39 37 35 34 33 32 34 35 31 32 503 39 37 35 35 34 34 33 33 32 32 32 32 32 32 31 30 30  
8 85 CC gr 39 Gerald Wegereef Diepenheim Honda 499 34   34 35 32 33 32 34 37 35     32 30 33 33 32 33 499 37 35 35 34 34 34 33 33 33 33 32 32 32 32 30      
9 85 CC gr 93 Nick Bruggeman Enschede Suzuki 442 37   38 39     38 38       35 36 37 37 37 35 35 442 39 38 38 38 37 37 37 37 36 35 35 35            
10 85 CC gr 12 Daan Haanepen Diepenheim Honda 430 32     30   31 36 36   40 36 36 30 31 32   30 30 430 40 36 36 36 36 32 32 31 31 30 30 30 30          
11 85 CC gr 19 Shaun Bouman Haaksbergen Yamaha 426 38   39 40     41 31 43 41 41 41 35 36         426 43 41 41 41 41 40 39 38 36 35 31              
12 85 CC gr 22 Sander Bouwmeester Ruinen Suzuki 403 47   40 47 41 41 47 50         45 45         403 50 47 47 47 45 45 41 41 40                  
13 85 CC gr 88 Lesley Geraerts Enschede Yamaha 316 33   33 34 35 35 33 37 38 38                 316 38 38 37 35 35 34 33 33 33                  
14 85 CC gr 84 Ruben Deterd Hengelo Yamaha 291             37 39     39 40 34 34     34 34 291 40 39 39 37 34 34 34 34                    
15 85 CC gr 37 Jan Hilberink Geesteren Yamaha 224                         38 39 38 36 36 37 224 39 38 38 37 36 36                        
16 85 CC gr 67 Jeroen Wolf Daarlerveen   186                             47 45 47 47 186 47 47 47 45                            
17 85 CC gr 3 Arjan Morsink Haaksbergen Kawasaki 185     30 31 31 30                 31 32     185 32 31 31 31 30 30                        
18 85 CC gr 66 Enzo van der Kous Haaksbergen Honda 181 36   36 37 36 36                         181 37 36 36 36 36                          
19 85 CC gr 60 Rick Slotman Lemmerveld Honda 165                             39 41 40 45 165 45 41 40 39                            
20 85 CC gr 65 Sebastiaan Wolf Daarlerveen   163                             43 43 41 36 163 43 43 41 36                            
21 85 CC gr 117 Mathuis van der Sluis Bergentheim Yamaha 163                             40 40 43 40 163 43 40 40 40                            
22 85 CC gr 44 Mike Kaspers Goor Suzuki 153             40 41         37 35         153 41 40 37 35                            
23 85 CC gr 25 Tobias Hoppe Gronau (BrD) Suzuki 119 40                       39 40         119 40 40 39                              
24 85 CC gr 75 Koen ten Donkelaar Haaksbergen Kawasaki 114 39   37 38                             114 39 38 37                              
25 85 CC gr 77 Lode van Vlasselaer Testelt (België) Yamaha 100         50 50                         100 50 50                                
26 85 CC gr 113 Laurens Brinkman Hertme Kawasaki 100                 36 36     28           100 36 36 28                              
27 85 CC gr 36 Benny ter Horst Zutphen Yamaha 80     47 33                             80 47 33                                
28 85 CC gr 26 Okke-Tjeerd van Dijk Oldebroek Suzuki 79         40 39                         79 40 39                                
29 85 CC gr 42 Stefany Staarman Nijverdal Kawasaki 79                     40 39             79 40 39                                
30 85 CC gr 83 Mike Reinalda Emmeloord Suzuki 77         39 38                         77 39 38                                
31 85 CC gr 28 Joost Vaanhold Rietmolen Kawasaki 62             29 33                     62 33 29                                
32 85 CC gr 171 Brian Tijink Saasveld Kawasaki 58                         29 29         58 29 29                                
33 85 CC gr 11 Thijs Seemann Delden Yamaha 31 31                                   31 31                                  
34 85 CC gr 21 Frank Vochteloo Glanerbrug Kawasaki 31             31                       31 31                                  
35 85 CC gr 111 Thijs Seemann Delden Yamaha 31     31                               31 31                                  
             
1 125 2T 91 Daimler Eijsink Haaksbergen KTM 748 50 50 45 45 47 47 50 50 50 50 43 47 38 39     50 47 748 50 50 50 50 50 50 50 47 47 47 47 45 45 43 39 38    
2 125 2T 146 Roger van Rosmalen Neede Yamaha 787 40 45 43 43 45 40 47 47 41 47 39 41 47 41 50 47 43 41 708 50 47 47 47 47 47 45 45 43 43 43 41 41 41 41 40 40 39
3 125 2T 97 Maikel Tijhuis Trutmans Hengelo Yamaha 670 45 41 37 35 43 45 45 45 45 37 40 39 41 40 47 45     670 47 45 45 45 45 45 45 43 41 41 40 40 39 37 37 35    
4 250 4T 130 Rory Bouman Haaksbergen Yamaha 640 38 43 35 40     43 37 38 41 37 37 43 38 41 43 41 45 640 45 43 43 43 43 41 41 41 40 38 38 38 37 37 37 35    
5 125 2T 83 Rick Heitink Nieuw Wehl KTM 557     47 47         47 43 41 45 45 50 45 50 47 50 557 50 50 50 47 47 47 47 45 45 45 43 41            
6 125 2T 72 Bas Behrens Losser KTM 516 30 28 32 31     33 33 30 31 32 31 35 36 27 33 37 37 516 37 37 36 35 33 33 33 32 32 31 31 31 30 30 28 27    
7 125 2T 49 Enzo Polman Neede Suzuki 469     36 41     40 41 39 40     40 37 39 37 40 39 469 41 41 40 40 40 40 39 39 39 37 37 36            
8 125 2T 17 Mark Morsink Hengelo Suzuki 402 29 35 30 33 36 37 35 36     30 30     36 35     402 37 36 36 36 35 35 35 33 30 30 30 29            
9 125 2T 66 Ronny Strijker Enschede Suzuki 388     27 29     36 35 29 28 34 32     34 34 36 34 388 36 36 35 34 34 34 34 32 29 29 28 27            
10 125 2T 11 Wesley Mentink Haaksbergen KTM 380 19 33 26 27 27 32 30 32 27 29     32 34 32       380 34 33 32 32 32 32 30 29 27 27 27 26 19          
11 125 2T 62 Robert ten Tije Goor Kawasaki 361     22 30 34 34 32   32 32         35 36 38 36 361 38 36 36 35 34 34 32 32 32 30 22              
12 125 2T 22 Danny Bruggeman Hengelo Yamaha 358 37 37     38 38 37 38 35 34 31 33             358 38 38 38 37 37 37 35 34 33 31                
13 125 2T 68 Tom Hemmelder Hengelo Yamaha 330 26 32 23 24 28 31 26 34 28 25         24 29     330 34 32 31 29 28 28 26 26 25 24 24 23            
14 250 4T   Bart Asbroek Beckum Suzuki 318     40 39     41 43 40 39 38 38             318 43 41 40 40 39 39 38 38                    
15 125 2T 94 Mathijs Boerhof Neede Suzuki 314     19 20     25 28 26 22 26 24 33 33 30 28     314 33 33 30 28 28 26 26 25 24 22 20 19            
16 125 2T 85 Tim Mentink Hengelo Suzuki 293     18 21 20 29 24 27 17 19         31 24 33 30 293 33 31 30 29 27 24 24 21 20 19 18 17            
17 125 2T 65 Wesley van der Horn Enschede Honda 290 23 23 17 22 24 26 27 26     20   30 29 23       290 30 29 27 26 26 24 23 23 23 22 20 17            
18 125 2T 118 Gerjan Jonkeren Almelo Yamaha 262                 43 45 47 43     43 41     262 47 45 43 43 43 41                        
19 125 2T 47 Christian Roolvink Hengelo Suzuki 262 22 22         22 24   17 15 18 29 30     31 32 262 32 31 30 29 24 22 22 22 18 17 15              
20 125 2T 99 Kevin Blanken Neede KTM 238 43 39 38 38 41   39                       238 43 41 39 39 38 38                        
21 125 2T 4 Miriam Pol Borne Yamaha 233             31 30     25 25 31 32 29 30     233 32 31 31 30 30 29 25 25                    
22 125 2T 14 Marcel Heideman Enschede Yamaha 232 41 38 39 37                         39 38 232 41 39 39 38 38 37                        
23 125 2T 7 Rick Siemeling Westerhaar Yamaha 203         37 39     31 26 36 34             203 39 37 36 34 31 26                        
24 125 2T 23 Nick Tuin Enschede KTM 200     50 50 50 50                         200 50 50 50 50                            
25 250 4T 25 Mark ten Dam Beckum Suzuki 196         19   21 23 16 14 17 15 25 25   21     196 25 25 23 21 21 19 17 16 15 14                
26 125 2T 24 Ramon van der Kous Haaksbergen Honda 189 27 31 31 32 32 36                         189 36 32 32 31 31 27                        
27 125 2T 98 Niek Braakman Wierden Kawasaki 186                     50 50 39 47         186 50 50 47 39                            
28 125 2T 137 Joost Pross Saasveld TM 181                 23 23     34 31     35 35 181 35 35 34 31 23 23                        
29 125 2T 3 Peter van Malsen Zelhem Honda 174 24 29 14           24 27 28 28             174 29 28 28 27 24 24 14                      
30 250 4T 2 Tino van der Weide 29 125 2T 3 Peter van Malsen Zelhem Honda 174 24 29 14           24 27     165 45 43 40 37                            
31 125 2T 87 Thijs Mentink Hengelo Suzuki 160             29 31 25 24 22 29             160 31 29 29 25 24 22                        
32   13 Jack Damhuis Zutphen Honda 157                         26 26 20 22 32 31 157 32 31 26 26 22 20                        
33 125 2T 16 Arjan de Vries Enschede Honda 154             19 22   13 12   24 24       40 154 40 24 24 22 19 13 12                      
34 125 2T 95 Danny Beuving Vriezenveen KTM 149 39 40 34 36                             149 40 39 36 34                            
35 125 2T 33 Ronnie Peters Deurningen Honda 148             38 39 36 35                 148 39 38 36 35                            
36 125 2T 189 William Gerrits Vroomshoop Honda 147         26 30     20 21 27 23             147 30 27 26 23 21 20                        
37 125 2T 71 Roy Jansen Nijverdal KTM 145             34 40     35 36             145 40 36 35 34                            
38 125 2T 90 Sander Reijerink Groenlo Yamaha 139                     33 35 36 35         139 36 35 35 33                            
39 125 2T 39 Michel Kapers Diepenheim Husqvarna 130     21 19 25 27     22 16                 130 27 25 22 21 19 16                        
40 125 2T 81 Marcel Kapers Geesteren (gld) Honda 130 21 24     21 23         21 20             130 24 23 21 21 21 20                        
41 125 2T 35 Jantinus Melman Langendijke KTM 121     41   39 41                         121 41 41 39                              
42 125 2T 8 Erwin Smits Dalen Yamaha 120                 19 20   22     28 31     120 31 28 22 20 19                          
43 125 2T 117 Harrie van der Veen Dalen Husqvarna 112                 18 18 23 27       26     112 27 26 23 18 18                          
44 125 2T 12 Peter Paul Brink Hardenberg   111                     18 16 28 28 21       111 28 28 21 18 16                          
45 125 2T 121 Bas Wispels Luttenberg Honda 103 25 25 25 28                             103 28 25 25 25                            
46 125 2T 10 Frank van den Berg Enschede Suzuki 99 35 36 28                               99 36 35 28                              
47 250 4T 15 Ivo van Rechteren Markelo KTM 99         23 28 23 25                     99 28 25 23 23                            
48 125 2T 119 Nick Schrooten Enter KTM 96     20 25                     26 25     96 26 25 25 20                            
49 250 4T 84 Calle Sjoo Zweden Husqvarna 95                         50 45         95 50 45                                
50 125 2T 9 Hilco Huisjes Wierden KTM 94 47 47                                 94 47 47                                
51 125 2T X René Satink Veldhausen Yamaha 88                                 45 43 88 45 43                                
52 125 2T 43 René Hultink Hardenberg   87                     16 17 27 27         87 27 27 17 16                            
53 125 2T 221 Siem Hoenson Anna-Paulowna Honda 83         40 43                         83 43 40                                
54 125 2T 1 Maurizio Grado Haaksbergen Kawasaki 81 18   16   22 25                         81 25 22 18 16                            
55   19 Bas Nijhof Zutphen KTM 80                             40 40     80 40 40                                
56   108 Sander Bouwmeester Ruinen   77                             38 39     77 39 38                                
57 125 2T 5 Harald Nijhof Zutphen Kawasaki 75                 37 38                 75 38 37                                
58     Bouwmeester Pesse   75                             37 38     75 38 37                                
59 125 2T 101 Nino Pisano Deurningen Suzuki 70                 34 36                 70 36 34                                
60 125 2T 107 Alwin van Duren Ommen Honda 68         35 33                         68 35 33                                
61   126 Martin Maathuis Hengelo   67                                 34 33 67 34 33                                
62 125 2T 26 Jelmer Vos Enschede Yamaha 66 36 30                                 66 36 30                                
63 125 2T 100 Ricardo Beuving Westerhaar Kawasaki 66         31 35                         66 35 31                                
64 125 2T 127 Marco Reijerink Winterswijk Meddo Yamaha 66                 33 33                 66 33 33                                
65   161 Dirk Fabriek Jubega Kawasaki 65                             33 32     65 33 32                                
66 125 2T 69 Bert-jan Gottemaker Hellendoorn Honda 59 32 27                                 59 32 27                                
67 125 2T 27 Hermen Nijkamp Enschede Yamaha 57 31 26                                 57 31 26                                
68 125 2T 110 Koen ten Donkelaar Haaksbergen Yamaha 57             28 29                     57 29 28                                
69   169 Willem ter Horst Zutphen Suzuki 55                     29 26             55 29 26                                
70 125 2T 31 Edwin Satink Neede Suzuki 53         29 24                         53 29 24                                
71 125 2T 197 Timo Sonderen Rietmolen Honda 51                 21 30                 51 30 21                                
72 125 2T 50 Arend Jan Nijland Markelo Honda 50     24 26                             50 26 24                                
73 250 4T 105 Pascal Asbroek Beckum Yamaha 49 34   15                               49 34 15                                
74   48 Robin Luten Ruinen   49                             22 27     49 27 22                                
75   199 Marcel Morsink Deventer   48                             25 23     48 25 23                                
76 125 2T   Gert Nijs Roswinkel KTM 45                     24 21             45 24 21                                
77 125 2T 73 Roy Vochteloo Glanerbrug Yamaha 41             20 21                     41 21 20                                
78 125 2T 28 Donny Njoo Hengelo (Ov) Yamaha 33         33                           33 33                                  
79 125 2T 57 Dennis Laing Hellendoorn Honda 33 33                                   33 33                                  
80 125 2T 123 Michiel Nijhuis De Lutte KTM 33                     19 14             33 19 14                                
81 125 2T 0 Stefan Groeneveld Veld Husqvarna 32                     13 19             32 19 13                                
82 125 2T 67 Gert Lammers Westerhaar Husqvarna 30         30                           30 30                                  
83 125 2T 116 Alfred Gerrits Den Ham Honda 30                 15 15                 30 15 15                                
84 250 4T   Stefan Brekveld Neede Yamaha 29     29                               29 29                                  
85 125 2T 113 Bjorn Eckelboom Wijhe Suzuki 23       23                             23 23                                  
86 125 2T 38 Nick Gringhuis Glanerbrug KTM 14                     14               14 14                                  
87 125 2T 21 Guido Vogelzang Glanerbrug Yamaha 0                                     0                                    
88 125 2T 37 Riccardo Aresu Enschede Yamaha 0                                     0                                    
89 250 4T 74 Roy Dijkstra Hellendoorn Honda 0                                     0                                    
   
1 250 2T 85 René Satink Veldhausen Yamaha 697 45 47 47 50 41 45 47 47 47 45 45 47 47   50 47     697 50 50 47 47 47 47 47 47 47 47 45 45 45 45 41      
2 250 2T 90 Ronny Nijhof Haaksbergen Suzuki 728 34 36 40 39 38 38 43 45 40 41 40 41 43 43 40 39 45 43 658 45 45 43 43 43 43 41 41 40 40 40 40 39 39 38 38 36 34
3 450 4T 81 Dirk den Ouden Hengelo Yamaha 720 38 38 39 41 36 36 41 43 41 40 39 40 40 41 39 40 43 45 648 45 43 43 41 41 41 41 40 40 40 40 39 39 39 38 38 36 36
4 250 2T 118 Roy Overbeek Oss Honda 530 30 31 30 29 30 33 37 37 35 36 30 30 35 37 36 34     530 37 37 37 36 36 35 35 34 33 31 30 30 30 30 30 29    
5 250 2T 199 Jasper Schutten Neede Suzuki 474 47 39 43 45 35   45 33             47 43 50 47 474 50 47 47 47 45 45 43 43 39 35 33              
6 250 2T 87 Raymond Bulthuis Overdinkel Honda 468   30 28 31 32   36 38 38 37 31 31 33 32 34 37     468 38 38 37 37 36 34 33 32 32 31 31 31 30 28        
7 250 2T 94 Rene Thijssen Hengelo Yamaha 410 25 25     33 35 40 39     33 34 37 39 35 35     410 40 39 39 37 35 35 35 34 33 33 25 25            
8 450 4T 104 Armand Posthumus Enschede Honda 326 41 41 41 43 39 39                 41 41     326 43 41 41 41 41 41 39 39                    
9 250 2T 79 Mark Veld Oldenzaal Honda 271                         41 45 43 45 47 50 271 50 47 45 45 43 41                        
10 250 2T 58 Niek Oude Weernink Langeveen TM 251 29 29 29 32             27 33 36 36         251 36 36 33 32 29 29 29 27                    
11 250 2T   Erik Heimerink Beckum Suzuki 218 37 35 38 34             38 36             218 38 38 37 36 35 34                        
12   9 Peter Oude Meilink Almelo Kawasaki 216                         31 31 37 36 40 41 216 41 40 37 36 31 31                        
13 250 2T 75 Erik Wessels Kloosterhaar Suzuki 202                     29 28 32 35     38 40 202 40 38 35 32 29 28                        
14 250 2T 8 Michel Das Enschede Honda 200         50 50             50 50         200 50 50 50 50                            
15 450 4T 65 Jeffrey Zweers Joppe Honda 200                 50 50 50 50             200 50 50 50 50                            
16 250 2T 166 Erik Lamberink Kloosterhaar KTM 199                     25 29 34 33     39 39 199 39 39 34 33 29 25                        
17 250 2T 0 Bjorn Schreijer Enter TM 195 50 50                         45 50     195 50 50 50 45                            
18 250 2T 11 Frank Karnebeek Enschede KTM 182                 43 47 47 45             182 47 47 45 43                            
19 450 4T 182 Gert van Werven Oldebroek KTM 181     50 47 43 41                         181 50 47 43 41                            
20 450 4T 20 Iwan te Rietmole Neede Honda 174 22 24     28 31 33 36                     174 36 33 31 28 24 22                        
21 450 4T 1 Tino van der Weide Vroomshoop Honda 171 40 43             45 43                 171 45 43 43 40                            
22 250 2T 27 Franz-Josef Wellekötter Heek (BrD) Suzuki 156     36 40     39 41                     156 41 40 39 36                            
23 250 2T 82 Leon ten Donkelaar Haaksbergen Yamaha 152             38 40 36 38                 152 40 38 38 36                            
24   165 Harry ten Dam Bornebroek KTM 150                     37 35 38 40         150 40 38 37 35                            
25 250 2T 171 Gerd Hogelink Emmen Honda 147 36 37 37 37                             147 37 37 37 36                            
26 250 2T 77 Richard Meijer Glanerbrug Honda 146         37 37         35 37             146 37 37 37 35                            
27 450 4T 40 Jarno Heitink Wehl KTM 139     45   47 47                         139 47 47 45                              
28 250 2T 66 Hubert Boerrigter Geesteren (ov) Yamaha 139 32   35 38 34                           139 38 35 34 32                            
29 250 2T   Wilfried Timpers Vriezenveen KTM 139 35 34 34 36                             139 36 35 34 34                            
30 250 2T 7 Hans Mast Makkinga Honda 133     33 35 31 34                         133 35 34 33 31                            
31 250 2T 110 John van't Hul Hengelo (Ov) Kawasaki 129         29 32     37 31                 129 37 32 31 29                            
32 250 2T 151 Johny in het Veld Hengelo Yamaha 125         27 30 34 34                     125 34 34 30 27                            
33 250 2T 86 Marc Wanders Nieuw Dordrecht Honda 123         40 40         43               123 43 40 40                              
34 250 2T 46 Edwin Altena Enschede KTM 122 24 28         35 35                     122 35 35 28 24                            
35 250 2T 122 Rob Wevers Heeten Kawasaki 122 33 27 32 30                             122 33 32 30 27                            
36   33 Tonny ten Dam Hertme KTM 118                     28 26 30 34         118 34 30 28 26                            
37 250 2T 45 Auke Dijkstra Markelo Husqvarna 113         25 28     30 30                 113 30 30 28 25                            
38 250 2T 13 Sjoerd Kampehof Lichtenvoorde KTM 112                 32 33 22 25             112 33 32 25 22                            
39 250 2T 73 Mark Mekenkamp Saasveld Honda 111                     34   39 38         111 39 38 34                              
40   78 Ronnie van de Tol Eefde Honda 111                 33 34 20 24             111 34 33 24 20                            
41 450 4T 23 Nick Tuin Enschede KTM 100             50 50                     100 50 50                                
42 450 4T 185 Bertie Heesen Winterswijk Honda 100 23 23 26 28                             100 28 26 23 23                            
43 250 2T 96 Arjan Sligman Markelo Honda 95         26       34 35                 95 35 34 26                              
44 250 2T 37 Hans Pol Borne Honda 92                         45 47         92 47 45                                
45 250 2T 28 Erwin Sanderman Daarlerveen Honda 88 43 45                                 88 45 43                                
46 450 4T 18 Dennis Zijlstra Hellendoorn Yamaha 88         45 43                         88 45 43                                
47 250 2T 15 Benjamin Wulf Hengelo Honda 84 27 32 25                               84 32 27 25                              
48 450 4T 89 Patrick ten Have St. Isidorushoeve Yamaha 84                     41 43             84 43 41                                
49   5 Mark Maathuis Hengelo   79                                 41 38 79 41 38                                
50 250 2T   John Steenbergen Gouda Honda 79 39 40                                 79 40 39                                
51   44 Koen Lansink Neede Yamaha 78                 39 39                 78 39 39                                
52   156 Wouter Dijkman Vorden Honda 76                             38 38     76 38 38                                
53   113 Barry Westen Bornebroek   75                     36 39             75 39 36                                
54 250 2T 3 Roeland Spitshuis De Lutte Honda 73           29         21 23             73 29 23 21                              
55 250 2T 101 Roy Spenkelink Hellendoorn Kawasaki 64 31 33                                 64 33 31                                
56 250 2T 112 Dirk Akkermans Leeuwarden Suzuki 64     31 33                             64 33 31                                
57   6 Henk Lenferink Tubbergen   64                     32 32             64 32 32                                
58   138 Harald Mulder Enschede Kawasaki 59                         29 30         59 30 29                                
59 250 2T 38 Jan Slagers Enter TM 54     27 27                             54 27 27                                
60 450 4T 95 Freddy Dikkeboer Zutphen Honda 53                     26 27             53 27 26                                
61 250 2T 31 Marcel Oversloot Hoek van Holland Honda 52 26 26                                 52 26 26                                
62     Hans Mulder Emmercompascuum Suzuki 41                     19 22             41 22 19                                
63 250 2T 68 Dave Strijker Enschede Suzuki 38                       38             38 38                                  
64   17 Jerome Gouvernante Eefde Honda 31                 31                   31 31                                  
65 250 2T 107 Stefan Pot Beckum Yamaha 28 28